Katarina Talumäe

Vandeadvokaat

Katarina lugu

LIVERTE vandeadvokaat Katarina Talumäe on spetsialiseerunud tsiviilvaidlustele, esindades kliente nii kohtutes kui kohtuväliselt erinevates lepinguõiguslikes, võlaõiguslikes, ühingu- ja maksejõuetusõiguse alastes küsimustes. Lisaks tavalisele õigusteaduste magistrikraadile on Katarinal taskus ka infotehnoloogiaõiguse magistrikraad, mis võimaldab tal nõu anda mh ka andmekaitse- ja privaatsusõiguse alastes küsimustes.

Katarina alustas oma juristikarjääri advokaadibüroos Hedman Partners, töötades koos Liisa Linnaga erinevates kinnisvaraõigusega seotud haldus- ja tsiviilõiguslikes küsimustes. Sealt liikus Katarina edasi advokaadibüroosse LEADELL Pilv, kus tegutses mitmeid aastaid kohtuvaidluste meeskonnas. Oma ala hinnatud tippspetsialistide kõrvalt on Katarina omandanud märkimisväärse kogemuse ja vilumuse pea kõigis eraõiguse valdkondades.

Katarinale meeldib aidata klientidel oma eesmärke saavutada läbi kompromisside sõlmimise kunsti, vältimaks pikki ja närvesöövaid kohtuvaidluseid.

Kutsetöö väliselt panustab Katarina aktiivselt Eesti Juristide Liidu tegevusse, olles 2023. aasta juunist valitud organisatsiooni presidentuuri.

Katarina meedias