Aasta ettevõte – Advokaadibüroo LIVERTE

Esimesel veebruaril 2022 kuulutas Vabaühenduste Liit oma iga-aastasel tunnustusüritusel välja möödunud aasta silmapaistvad kodanikuühiskonna tegijad – isikud ja organisatsioonid, kes on panustanud ühiskonda oma vabatahtliku ja siduvust tekitava töö või muu tegevusega. Tänukirjad andis üle Eesti Vabariigi president Alar Karis.

LIVERTE pälvis tiitli – AASTA ETTEVÕTE.

Tunnustuse teenisime välja põhjusel, et oleme büroo loomisest alates koostöös Eesti Inimõiguste Keskusega pro bono või vähendatud tasu eest kaitsnud nii eraisikute kui vabaühenduste inimõigusi. Muuhulgas on tegeletud kohaliku omavalitsuse õiguspärase rahastusega filmifestivalile Festheart, liikumispuudega noorte õiguste kaitsega ning seksuaalse ahistamise ohvrite abistamisega. Lisaks põhitööle on LIVERTE advokaadid andnud loenguid mitmekesisuse päeva raames ja erinevatel üritustel, kus on teemaks olnud vaenukõne ja selle mõju vähemusgruppidele.

LIVERTE eesmärgiks saab olema ka edaspidi ühiskonna ja õigusruumi arengusse panustamine, sallivuse, võrdõiguslikkuse, tõe ja vabaduse eest seismine.

foto: Toomas Tuul

Veel postitusi

Koolikiusamine võib kalliks maksma minna!

Kooliaasta algus on enamasti koolijütsidele tore ja oodatud aeg, kui pärast pikka suve kohtutakse taas vanade sõpradega. Paraku pole see alati nii kõigi jaoks –

Katarina Talumäe Eesti Juristide Liidu juhatuses

Oleme ääretult uhked, et meie büroo advokaadid panustavad Eesti õigusruumi arendamisse mitmel rindel ning hoiavad õigusteadlikkuse lippu kõrgel ka väljaspool oma kutsetööd. Nii valiti 14.