Aasta ettevõte – Advokaadibüroo LIVERTE

Esimesel veebruaril 2022 kuulutas Vabaühenduste Liit oma iga-aastasel tunnustusüritusel välja möödunud aasta silmapaistvad kodanikuühiskonna tegijad – isikud ja organisatsioonid, kes on panustanud ühiskonda oma vabatahtliku ja siduvust tekitava töö või muu tegevusega. Tänukirjad andis üle Eesti Vabariigi president Alar Karis.

LIVERTE pälvis tiitli – AASTA ETTEVÕTE.

Tunnustuse teenisime välja põhjusel, et oleme büroo loomisest alates koostöös Eesti Inimõiguste Keskusega pro bono või vähendatud tasu eest kaitsnud nii eraisikute kui vabaühenduste inimõigusi. Muuhulgas on tegeletud kohaliku omavalitsuse õiguspärase rahastusega filmifestivalile Festheart, liikumispuudega noorte õiguste kaitsega ning seksuaalse ahistamise ohvrite abistamisega. Lisaks põhitööle on LIVERTE advokaadid andnud loenguid mitmekesisuse päeva raames ja erinevatel üritustel, kus on teemaks olnud vaenukõne ja selle mõju vähemusgruppidele.

LIVERTE eesmärgiks saab olema ka edaspidi ühiskonna ja õigusruumi arengusse panustamine, sallivuse, võrdõiguslikkuse, tõe ja vabaduse eest seismine.

foto: Toomas Tuul

Veel postitusi

LIVERTE 2022.a ARVAMUSFESTIVALIL

Meris Velling osaleb sellel aastal Paide Vallimäel toimuval Arvamusfesivalil “Kõik on kaasas!”- alal 12. augustil 2022 kell 18 arutelul: “Inimõigused kui piits ja präänik”Arutelu korraldaja